עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבנים משתלבות

 

מעוניינים לשפר את הכניסה לבית עם ריצוף מעוצב? מרגישים שהגיע הזמן לסלול שביל מקסים בגינה? אבנים משתלבות הינן חיפוי אפקטיבי שיוסיף חן לסביבת המגורים שלכם. לאחר שעיצבתם את הבית והשקעתם בגינה, כל מה שנותר הוא לעשות את המהלך המתבקש ולארגן כניסה מרשימה שמרחיקה את הבוץ והלכלוך מהבית.

דמיינו את הכניסה לבית שלכם מרוצפת באבנים משתלבות יפהפיות. המראה הטבעי והחמים מוסיף חשק לצמחייה מלבלבת ולעציצים. החצר שלכם פתאום נגישה ואפשר לבלות שעות יפות ביחד בחוץ עם כל המשפחה, לשחק ולעשות "על האש". אנחנו אנשי חברת נומה יצחק המתמחה בהתקנת אבנים משתלבות, נשמח לייעץ לכם עוד בנושא ללא כל עלות.

צרו קשר עוד היום בטלפון 077-3268451 ונתחיל לדבר על ריצוף הכניסה והגינה שלכם.

 

ריצוף חוץ עם ותק וניסיון

 
חברת נומה יצחק הינה חברה המתמחה בביצוע עבודות עפר. אנו מרצפים שבילים וכניסות כבר יותר מ-20 שנה בבתים פרטיים, מוסדות ומקומות ציבוריים. אז למה כדאי לבחור אבנים משתלבות ולמה איתנו?
 

•בוחרים אבנים לעיצוב מושלם – כל מקום והאבן שלו. אבנים אדמדמות מקרינות חמימות ויוקרה, אבנים אפרפרות נותנות שיק של תחכום מאופק ואבנים כהות מדגישות את הכניסה והשבילים. מה האבן שלכם? אתם בוחרים ואנחנו מספקים ומתקינים.
•התקנת ריצוף בטיחותי - התקנת אבנים משתלבות דורשת תיאום מושלם בין האבנים ושימוש בחומרים מתאימים ליצירת מדרך בטיחותי ונאה. אנחנו יודעים "לדבר" עם האבנים, אנו מסתתים ומתאימים אותן למקומן המדויק ללא שקעים ובליטות מסוכנות.
•ריצוף עמיד לשנים – אדמה הינה מקום דינמי המושפע מרטיבות וצמחייה. מי הגשמים עלולים לסחוף את האדמה בחורף ובקיץ היא יכולה לשקוע בחזרה. בסדקים שנפערים עוברים שורשים וגדלים עשבים שוטים. רק התקנה מקצועית על מצע מותאם תשמור על השביל והכניסה בשלמותם ותקבע את האבנים למקומן לאורך שנים.

 
 
 

אבנים משתלבות עם נשמה

 
התקנת אבנים משתלבות היא פרקטיקה עתיקה העוברת מדור לדור. עוד בימי קדם הוקמו אלפי קילומטרים של דרכים על פי עקרונות דומים. אנו אוהבים לעבוד עם אבן ורוצים להדביק גם אתכם באהבה הזו. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם פתרונות ריצוף לכניסה ולחצר שיהלמו בדיוק את טעמכם האישי. הפכו את סביבת המגורים שלכם למקום שכיף לחיות בו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il