עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבני מדרך לריצוף חוץ ולגינות

 
אבני מדרך לכבישים , בתים וגינות
 

נומה יצחק מתמחה בריצוף אבני מדרך לחצרות,גינות, מדרכות ועוד

 

מגוון רחב של אפשרויות בשילוב מקצועיות ודיוק בעבודה ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים – 
יאפשרו לכם לראות תוצאות יפהפיות כמה שיותר מהר.

לפרטים ולהזמנות חייגו 3268450 - 077 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אבני דרך בריצוף חוץ


נומה יצחק מתמחה בביצוע עבודות ריצוף חוץ באבן טבעית. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי אבנים, כשלכל סוג יש יתרונות מובהקים משלו. בין הסוגים השונים תוכלו למצוא:

 
אבני מדרך גם כחלוקי נחל
 

•אבני בזלת – אבנים שמקורן מגמטי – תוצר של התקררות מהירה של הלבה שפרצה. מדובר בסלע קשה במיוחד הבנוי מגרגירים ומשובץ בגבישים רבים, דבר היוצר טקסטורה מיוחדת ומעניינת. 

•אבן חלילה – אבן גיר שצבעה לבן-צהבהב והיא בעלת מרקם נקבובי. משמשת לחיפויים שונים ויוצרת מראה ייחודי בזכות המרקם הלא אחיד.

•ריצוף טרוורטין – סלע משקע יבשתי ממשפחת אבני הגיר. שימש בעבר לצורך בניית הקולוסאום הרומאי והיום מהווה אחד הסלעים המועדפים והמבוקשים לצורכי חיפוי בכלל וריצוף חוץ בפרט.

•ריצוף צפחה – סלע מותמר בעל קשיות בינונית, הנוצר בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים במיוחד. אבן המגיעה במגוון רחב של מרקמים ושל גוונים, ולכן משמשת פעמים רבות לצורכי חיפוי שונים, ביניהם ריצוף חוץ יפה במיוחד. 

נומה יצחק לשירותכם


נומה יצחק שמה דגש על ביצוע חיפויי קרקעות באמצעות אבני מדרך טבעיות, המביאות איתן נופך משלהן ויוצרות אווירה מיוחדת במינה. הניסיון הרב של החברה בתחום מאפשר לכם ליהנות מתוצאות מרהיבות, בין אם מדובר בריצוף שביל הכניסה לביתכם, הרחבה שמחוץ למבנה  החברה או כל מקום אחר שתרצו לרצף.

צוות המומחים של החברה ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ולהמליץ לכם על אבני מדרך שמתאימות ביותר לריצוף שלכם, על פי תנאי השטח והאקלים וכמובן – על פי ההעדפות האישיות שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו 3268450 - 077 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
עיצוב שבילי גינה כדרך אבן טבעית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il