עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון מוחלק

 
 

בטון מוחלק היא שיטת ריצוף של משטחים גדולים. כלומר, משטחי בטון ישרים וחלקים, שניתן ללכת עליהם בקלות או לנסוע עליהם ללא מהמורות או בליטות מכל סוג שהוא.
 בנומה יצחק הולכים על בטוח ומבצעים עבודות בטון מוחלק
 ישנם סוגים שונים של משטחים המתאימים לצרכים שונים.

 בין המזמינים משטחים תעשייתיים ניתן למנות:
 בעלי עסקים שונים
 בעלי קומפלקסים של בניינים
 בעלי חנויות
 עיריות המבקשות לרצף משטחים גדולים
 בעלי בתים פרטיים, המעוניינים במשטח דריכה או חנייה לרכב וכדומה

 

 

בטון מוחלק מהווה את האופציה הטובה ביותר לצרכים אלה, ושיטה זו נחשבת כיום ליעילה ביותר בתחום הריצוף הרחב לצרכים כאלה. הוא מתאים גם לדריכת אנשים, וגם לנסיעה עם רכבים. שני סוגי המשטחים הם תעשייתיים וגם מעוצבים, שמיועדים יותר למקומות פרטיים, או מקומות שצריכים להשתלב עם העיצוב המקומי וכדומה.
 היתרונות הרבים של חומר זה לבחירה בבטון מוחלק על פני שיטות ריצוף אחרות
יש כמה יתרונות גדולים:

מהירות הבנייה וקלות הניקוי.
מהירות הבנייה – משטחי בטון מוחלק נבנים במהירות גדולה מאד, ובמחיר זול יותר מכל שיטת ריצוף אחרת, וכיום ניתן לתת למשטחים אלה גוונים יפים ואסתטיים, שלא היו קיימים בעבר.
קלות הניקוי – מנקים באמצעות הזרמת מים בלבד. דבר זה מקנה יתרון ענק על פני משטחים אחרים.נומה יצחק לעבודות בטון מוחלק ברמה הגבוהה ביותר!חברת נומה יצחק מתמחה בעבודות קבלניות, ובהקמת משטחי בטון מוחלק משני הסוגים – גם תעשייתי וגם במשטחים מעוצבים בגוונים שונים על פי בחירת הלקוח.
יכולת הבנייה המהירה יחד עם נקיון פשוט ומחיר נמוך הפכו את חברת נומה יצחק למובילה בתחום, והכדאיות של ריצוף משטחים גדולים אלה מוכחת.

להזמנת עבודות ולשיחת יעוץ התקשרו 077-3268451

 
 

בטון מוחלק -היום

 

כאשר בעלי עסק, בעלי קומפלקס של מבנים, בעלי חנויות, עיריות אשר מעוניינות לרצף שטחים גדולים ואפילו בעלי בתים פרטיים מעוניינים ליצור בשטחם משטח דריכה, עומדות בפניהם מספר אפשרויות וביניהן החלקת בטון, אשר רבים משתמשים בה והיא מהווה פיתרון נוח ויעיל לפרויקטים חיצוניים פרטיים וציבוריים.כמו כן, הם יכולים לבחור לרצף את המקום באבנים משולבות, והם גם יכולים לבחור במרצפות קרמיקה ובמגוון רחב של חיפויים נוספים.
היום הם יכולים לבחור גם במשטחי בטון מוחלק מעוצבים או תעשייתיים. 
לאחרונה הבחירה באפשרות האחרונה הולכת וצוברת תאוצה, וזאת בזכות שני היתרונות הבולטים של החומר, יתרונות שקשה לחומרים אחרים להתחרות בהם, קלות הניקוי ומהירות העבודה.
 בנוסף לשני היתרונות הללו, בשנים האחרונות נוסף יתרון משמעותי לבחירה באפשרות זאת, והוא היכולת להפוך אותו ליפה וססגוני לעין.בעבר רצפות אלו היו בגוונים של לבן-אפור בלבד, ולא ידעו כיצד לעטר אותם ולהפוך אותם ליותר ססגוניים ופחות אפרוריים, תרתי משמע.

היום, כשיודעים איך ליצור גוונים רבים שלו ואיך להבריק אותו בצורה מיוחדת במינה – הרי שאפשר להגיע לתוצאות מרהיבות במיוחד.

 
 

תהליך העבודה של בטון מוחלק

 

מדובר בתהליך לא מורכב במיוחד, אשר מתבצע במהירות יחסית. 
• בשלב הראשון מתקינים רשת ברזל בשטח ומפלסים את הקרקע על מנת ליצור שטח ישר המתאים לריצוף.
• כשהבטון עודנו לח מחליקים אותו באמצעות הליקופטר או בכלים ידניים, ומפזרים חומרים נוגדי שחיקה ופיגמנטים היוצרים אלמנטים עיצוביים בחומר.
• בין 72-12 שעות לאחר מכן יוצרים חריצים בבטון כדי שאם ייווצרו סדקים אמיתיים הם ייווצרו במקומות שתוכננו לכך מראש ואשר אינם פוגעים במראה המשטח בצורה חמורה.
פעולה זו גם מונעת הרבה פעמים את היווצרות הסדקים בעתיד.
• במשך 3 ימים יש צורך בהשקיית הבטון על מנת לחזקו ולמנוע את התחממותו הבלתי רצויה.
• כשבעה ימים לאחר סיום ההשקיה מומלץ למרוח סילר על המשטח על מנת למנוע ספיגת נוזלים ולגרום לשטח להיראות הרבה יותר טוב. כשהחומר מתייבש לגמרי אפשר לצפות את האזור המחופה בציפוי אפוקסי – ליצירת עמידות בפני חומרים כימיים שונים.
לא רק במשטחים גדולים
אם בעבר השתמשו בבטון מוחלק על מנת לחפות שטחים גדולים, הרי שהיום גם בעלי לופטים ובתים פרטיים בוחרים בו לחיפוי שטחים בשטחם. זאת משום שמדובר בפתרון מצוין שנותן תמורה מלאה למחיר ובאמצעותו ניתן להפוך כל מקום למיוחד במינו.
• נומה יצחק בע"מ – המומחים בעבודות פיתוח ובפרוייקטים
כמובן שעל מנת שהתוצאות תהיינה לשביעות רצונכם המלאה, העבודה צריכה להתבצע על ידי חברה ותיקה.
נומה יצחק בע"מ מתמחה ביצירת חיפויי בטון מוחלק תוך שימוש בחומרים איכותיים ובציוד מתקדם ומשוכלל, והכי חשוב – באחריות מלאה ובמחיר סביר.
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר - צרו עמנו קשר בטל':
077-3268451 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
לקריאה בנושא ריצוף חוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il