עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון מוחלק לבן

 

איך יוצרים בטון מוחלק ומה התהליך שהוא כולל?
בטון מוחלק כבר שנים רבות נמצא עמוק בתוך כל שבלי הבנייה החדשה. בבטון המוחלק משתמשים גם בבניית מפעלים, בבניית מרכזים מסחריים ואף בבתים פרטיים. תהליך יצירת הבטון הוא ביצירת תערובת של חול, מלט ומים. לאחר מכן ניתן להוסיף חומרים שונים כדי להקנות לו תכונות שונות או לשחק עם המינונים שמרכיבים את התערובת, כך גם נקבעת איכות הבטון עצמו. כאשר הבטון מובל למקום בו הוא עתי להיות כל ימי חייו הוא חייב להיות מובל בערבוב רציף כדי שלא יתקשה. לאחר שיוצקים אותו על תבנית מוכנה מראש, חשוב מאוד להחליק אותו וכאן סוד ההצלחה. החלקה מקצועית ומנוסה תיתן מראה חלק. בטון מוחלק שלא יוחלק כמו שצריך סתם ייראה כמו יציקת בטון לא אחידה שאך אחד לא רוצה אצלו בבית אך יש מספיק חברות מקצועיות כמונו בנומה יצחק בע"מ שנעשה את התהליך אחרי שנים של ניסיון.

 

האם ניתן להזמין בטון מוחלק לבן?

 

בטון מוחלק לבן הוא אפשרות נהדרת למי שרוצה ליהנות מהיתרונות המעולים של הבטון המוחלק אך לא רוצה את הצבע האפור שלו. אמנם הצבע האפור הוא אינו צבע רגיל,הוא עמוק מאוד וניתן לשחק עם הגוונים שלו ואף ליצור דוגמאות רציפות אך לעתים נדמה שאין באמת מתחרה לצבע הלבן. הצבע הלבן משרה יוקרה, משדר חדשנות והוא גם נותן אווירה פתוחה ורחבה יותר. מי שרוצה בטון מוחלק לבן יוכל להשיג אותו בלי בעיה שכן ניתן לצבוע את הבטון המוחלק באיזה צבע שרוצים.

 
בטון מוחלק לבן
 

מה מיוחד כל כך בלבן?

 
 

· אנשים רבים מעדיפים את הצבע הלבן בעיקר בגלל העובדה שהוא מאיר את הבית באור חיובי. לבן מתאים לסגנונות עיצוב רבים ורוב הבתים החדשים ביותר שנושאים עיצוב יוקרתי מבוססים על קירות לבנים ובוהקים. אמנם לבן הוא הצבע שהכי קשה לשמור עליו נקי אך בסופו של דבר כשמדובר בבטון מוחלק לבן, המשימה נעשית פשוטה יותר שכן הבטון הוא חומר חזק וחלק.
· תומכי איכות הסביבה ואף עמותות וארגונים ירוקים רבים דוגלים בהפיכת כל דבר שאפשר ללבנים. מדוע? הם טוענים שהצבע הלבן שידוע כצבע היחיד שמחזיר את כל האור שהוא מקבל תורם למניעת ההתחממות העולמית וכך מניתן להציל יותר קרחונים.

 

בטון מוחלק ברמה הגבוהה ביותר בשבילך

 
בטון מוחלק נכנס תודעת מדינה שלמה אך אנחנו ידענו את היתרונות שלו עודשנים אחורה. הניסיון העשיר שלנו בהכנת הבטון וביציקה מושלמת שלו נותנת לכל לקוח אתההרגשה הכי אישית ואכפתית בעולם. הבטון שלנו הוא הבטון האיכותי ביותר ולא סתםאנחנו נמצאים בטופ של הטופ כבר מעל עשרים וחמש שנה. אם אתה צריך בטון מוחלק לגינה,בטון מוחלק לבן או כל צבע אחר, אנחנו בנומה יצחק בע"מ נשמח לעמוד לשירותך לכלייעוץ, שאלה והסברה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il