עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון מוחלק צבעים

 

מי אמר שבטון מוחלק הוא משעמם?

 
 

את הבטון המוחלק כולם כבר הספיקו להכיר וניתן לראות אותו בכל יום ביותר ויותר מקומות החל ממגזרים פרטיים, מגזרים תעשייתיים ועסקיים, לצרכי עבודה בזכות היתרונות המעולים של המשטח הזה או לצרכי עיצוב בגלל היופי והפשטות שלו. עם זאת, אנשים רבים טוענים שבטון מוחלק משעמם ושלבטון מוחלק צבעים מוגבלים בלבד בגוונים משתנים של אפור. בטון מוחלק יכול להפתיע אתכם מבחינה עיצובית ולפני שאתם שוללים אותו בגלל הסעיף הזה כדאי שתעיינו באינטרנט בקטלוגים של הבטון המוחלק ולראות כיצד הוא משתלב בבתים פרטיים אפילו במקומות כמו מקלחת, גינות, חצרות וסלונים.

 

מה מיוחד בעיצוב של בטון מוחלק?

 

 

· ראשית,לפני שאנשים ימשיכו להניח הנחות שגויות, בואו ננפץ את המיתוס הגדול ביותר. בטוןמוחלק לא מגיע רק בצבעים של אפור אלא יכול להיצבע בשלל צבעים שיהיו עמידים בדיוק כמו הבטון עצמו הצביעה אינה בעייתית כלל. לבטון מוחלק צבעים ייחודיים שניתן לקנות בכל חנות ולמי שדואג מצביעה של משטח רחב כל כך, חשוב לזכור שבטון מוחלק הוא המשטח הנוח ביותר שאפשר לקבל לצביעה והיא נמשכת זמן קצר ביחס לגודל השטח הודות למאפיינים שלו. ניתן לבחור כל צבע החל מלבן, צהוב, חום ואפילו תכלת או לבן כשמדובר במרחב מוגן בבית.
· צביעת הבטון המוחלק היא אינה המילה אחרונה בתחום העיצוב. אמנם אחת הגדולות של בטון מוחלק היא העובדה שלמרות שפני השטח רחבים למדי הוא נשאר אחיד וישר כפלס. עם זאת, רבים מנצלים את התכונה הייחודית הזו כדי להוסיף לו עוד אלמנטים לעיצוב כמו למשל שילוב עץ בבטון עצמו, בעיקר במדרגות, או יצירת תבניות. מניתן לבדוק עם החברה שמגיע לצקת את הבטון בביתנו כדי לבחור מהתבניות שיש לה להציע כאשר המבחר עולה עוד ועוד עם השנים.

 
בטון מוחלק צבעים
 

צבע שנשמר הודות לניקוי פשוט ויעיל

 

אמנם אחד היתרונות הברורים של הבטון המוחלק הוא האפשרות לעצב איתו ככל העולה על הדמיון כאשר הצבע עמיד ונשאר עליו לאורך שנים בדיוק כמו הבטון עצמו שאפילו לא נשרט, אך המשטח עצמו יישאר תמיד חדש ורענן בגלל יתרון נוסף שלו והיא היכולת לנקות אותו ביעילות ובפשטות. עצם העובדה שהמשטח חלק מאוד ואינו חדיר כלל למים הופך אותו לקל מאוד לקרצוף ומירוק.

 
 

בטון מוחלק ברמה הגבוהה ביותר בשבילך

 
 

בטון מוחלק נכנס תודעת מדינה שלמה אך אנחנו ידענו את היתרונות שלו עוד שנים אחורה. הניסיון העשיר שלנו בהכנת הבטון וביציקה מושלמת שלו נותנת לכל לקוח את ההרגשה הכי אישית ואכפתית בעולם. הבטון שלנו הוא הבטון האיכותי ביותר ולא סתם אנחנו נמצאים בטופ של הטופ כבר מעל עשרים וחמש שנה. אם אתה צריך בטון מוחלק לגינה,בטון מוחלק לחצר או אפילו לאמבטיה, אנחנו בנומה יצחק בע"מ נשמח לעמוד לשירותך לכל ייעוץ, שאלה והסברה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il