עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני עפר ופיתוח לבתים פרטיים

 
 

ביצוע עבודות עפר ופיתוח מורכבות ע"י קבלן מומחה למגזר הפרטי

 
נומה יצחק בע"מ מבצעת מגוון עבודות עבור לקוחות פרטיים וועדי בתים משותפים ולמעשה הינה חברת קבלני עפר ופיתוח לכל עבודה או פרוייקט שנדרשים לביצוע.
 
צוות החברה המסור עומד לרשות הלקוחות ומבצע כל עבודה באיכות חסרת פשרות, תוך שימוש בציוד המתקדם של החברה. 
 
נומה יצחק רואה עצמה מחויבת לסטנדרטים מחמירים ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה. נציגי החברה ישמחו להשיב על כל שאלה, לייעץ וללוות אתכם עד לסיום הפרויקט באופן המושלם ביותר שניתן.
 
 
 
קבלני עפר ופיתוח
 
 
 
קבלני עפר ופיתוח לבתים פרטיים
 
 
 
לבחור קבלני פיתוח ותשתיות זאת עבודה מורטת עצבים וקשה. צריך קבלן מומחה ומיומן שכבר עשה כמה עבודות בעבר ויש לו "קבלות" והמלצות.

מלבד הצעות מחיר שזורמות אלינו בלי סוף, איך נוכל באמת לבחור חברה קבלנית טובה ואמינה, שעובדת עם אנשים פרטיים בפרויקטים קטנים – בינוניים. מהן השאלות שאנו צריכים לשאול כדי לברר מיהי החברה שמולנו, והאם היא יכולה לעמוד בפרויקט במיומנות, מהירות ואמינות ראויים לציון, שלא הופך לסיוט מתמשך.

אז הנה כמה שאלות חשובות לחברה הקבלנית שאנו רוצים להעסיק:

1)  האם אתם עובדים על עוד פרויקטים במקביל?  האם זה עלול לפגוע בעבודה על הפרוייקט שלי? האם אתם גדולים מספיק לחלוקת משאבים בין פרויקטים, כדי לא להאט את הפרוייקט שלי?

2)  האם עשיתם עבודה זהה בעבר והאם יש לכם הוכחות כלשהן (מצולמות, המלצות, שיחות טלפון עם לקוחות קודמים וכו'.)?  האם יש לכם ניסיון בעבודה שכזאת?

3)  האם החברה שלכם גמישה מספיק כדי לבצע שינויים של הרגע האחרון או שינויים שנוצרים על סמך השתנות בתנאים ההתחלתיים, מבחינת השטח, הבית , סוג העבודה וכו'?

4)  מה בדבר גורם אי הנוחות לדיירי הבית? האם יש לכם דרך להתמודד עם אפקט זה בהצלחה כדי למזער אי-נוחות, בפרוייקטים כגון עבודות עפר בחצר, אבנים משתלבות, סלילת כביש אספלט וכו'?

בסופו של דבר, אנו נבחר בקבלני עפר ופיתוח שהינם חלק מחברה גדולה, מוכרת (המלצות סמכותיות מאיגוד הקבלנים וממקורות אמינים), שיש לה תיק עבודות ענקי, כולל ניתוחים מפורטים, שמעסיקה מהנדסים ואדריכלים למקרה הצורך, שיש לה המלצות למכביר וכן שהמחיר סביר בהתאם לסוג עבודה מבוקש.

 נומה יצחק בע"מ הינה חברה קבלנית בדיוק כזאת והיא מהווה את אחת מהחברות האמינות והמקצועיות במשק, בעבודה עם גורמים ציבוריים ופרטיים וביכולת להתחיל ולסיים פרויקטים במהירות האפשרית ללא עיכובים.
 
 
 
 סלילת דרכי גישה לבתים קיימים ע"י קבלני עפר ופיתוח מיומנים
 שיקום וחידוש אספלט (חניה) בבתים פרטיים ומשותפים
 ריצוף באבנים משתלבות 
 ריצוף באבנים מיוחדות 
 עבודות צנרת, ביוב וניקוז
 עבודות מיוחדות באזורים בעלי גישה מוגבלת
 
 
 
 
 פתרון לבעיות ניקוז מיוחדות
 הרחבת שבילים למוגבלים בתנועה
 הקמת מסלעות 
 ניקוי חצרות 
 טאטוא כבישים וחניות
 עבודות תחזוקה ואחזקה
 ועוד
 
 
 
 
פתרונות ריצוף מגוונים
פתרונות ריצוף מגוונים
1
2
3
פתרונות ריצוף מגווניםפתרונות ריצוף מגוונים
ריצוף באבנים משתלבות ומיוחדותריצוף באבנים משתלבות ומיוחדות
חניה בבניין משותף בנתניה לפני עבודהחניה בבניין משותף בנתניה לפני עבודה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il