עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריצוף גינה ציבורית

 
 

מחפשים חברה המתמחה בתחום של ריצוף גינות ציבוריות?
נומה יצחק לשירותכם!

חייגו 4268450 - 052 וקבלו שירות מהמומחים בתחום – באחריות!

 

נומה יצחק מבצעת עבודות ריצוף גינה למוסדות ציבור

 
 

ריצוף גינות ציבוריות הוא עבודה למומחים

 

היום מקובל מאוד לרצף שטחים ירוקים, וזאת לא משום שכבר לא אוהבים את המראה היפהפה של הטבע, אלא פשוט מתוך רצון לחסוך במים. כשמדובר בשטח ציבורי, חשוב מאוד שהתוצאה של העבודות תענה על הפרמטרים הבאים:

•עמידה בעומסים – בשטחים ציבוריים עוברים הרבה מאוד אנשים, כולל כאלה שנוסעים על אופניים ועל קלנועיות. לכן, חשוב מאוד שהחומר ממנו תיוצר הרצפה יהיה חזק ביותר ויוכל לשאת עומסים כבדים ביותר.

•עמידות בפגעי מזג האוויר – ריצוף גינות ציבוריות חייב להיות עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר, כולל גשם, שלג, ברד, לחות ושרב. זאת משום שהכוונה היא לא לחדש אותו מדי שנה בשנה, אלא שימשיך לשרת את המגיעים למקום לאורך זמן. לאור זאת, אבנים משתלבות, כמו גם בטון, הם החומרים האידיאליים עבור ריצוף מסוג כזה. 

•חשיבות העיצוב – למרות שמדובר במשטח דריכה שיעברו עליו, כנראה, אלפי אנשים ביום, חשוב שהוא יהיה מעוצב בצורה אסתטית ויפה וישתלב במראה הכללי של האזור. יש היום מגוון רחב של אפשרויות עיצוב של ריצוף גינות ציבוריות, ואנחנו בנומה יצחק נציג לכם אותן בשמחה.

נומה יצחק לשירותכם


חברת נומה יצחק מתמחה בתחום של ריצוף גינות ציבוריות ומאחוריה פרויקטים רבים שביצעה בתחום בכל חלקי הארץ. החברה שמה דגש על ביצוע עבודה איכותית ומדויקת, באמצעות החומרים החזקים והטובים ביותר שקיימים היום בשוק.

לקבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים בתחום ותכנון ריצוף הגינה הציבורית באזור שלכם 
חייגו 4268450 - 052  ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il