עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות ויציקות בטון מוחלק

 
בטון מוחלק הפך היום לשם דבר בעולם הריצוף – ולא בכדי. לרצפה הזאת יש הרבה מאוד יתרונות שהופכים אותה להיות אחת המבוקשות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. וכל כך למה? הצוות המקצועי של נומה יצחק המתמחה בביצוע עבודות עפר ועבודות בטון מוחלק, ישמח לספק תשובות לכל השאלות.
 
 

מהו בטון מוחלק

 
משטח עשוי בטון, שמשמש היום לריצוף מפעלים, אולמות אירועים, מבני מסחר ובתים פרטיים כאחד. המשטח נוצר מיציקת בטון סטנדרטית, העוברת החלקה באמצעות הליקופטר – מכשיר שדומה למכונת פוליש, ויש לו להבים מסתובבים שמחליקים את הבטון. במהלך הייצור ניתן להוסיף פיגמנטים של צבע, וכך ליצור ריצוף בגוונים שונים ועם דוגמאות שונות. באמצעות הבטון המוחלק ניתן לרצף כל מקום, ובאמת אפשר למצוא אותו במפעלים, בחניונים, בשטחי מסחר פתוחים, בכניסות לבניינים ואפילו בתוך וילות ובתים פרטיים.
 

מהם יתרונותיו של בטון מוחלק?

 

לבטון המוחלק יש הרבה מאוד יתרונות על פני סוגים אחרים של ריצופים, ביניהם:

•עמידות לאורך זמן – הבטון הוא חומר עמיד ביותר ולכן בחירה בסוג זה של ריצוף מבטיחה לכם שהוא יישאר ויישאר.

•דרגת שחיקה גבוהה – הבטון הוא חומר אשר יכול להחזיק מעמד גם תחת עומסים כבדים. משמעות הדבר היא, שגם אם תציבו על הריצוף רהיטים כבדים מאוד וגם אם יעברו עליו מאות אלפי אנשים ביום – המראה שלו יישאר כשהיה למשך תקופה מאוד ארוכה.

•חסינות מפני פגיעות – הבטון הוא חומר מאוד חזק, ולכן הוא מאוד חסין מפני פגיעות שונות כגון שריטות או שברים, דבר שמאפשר למי שבוחר בו כריצוף ליהנות מרצפה שנראית ממש כמו חדשה, גם אחרי הרבה שנים.

•מהירות התקנה – התקנת ריצוף בטון מוחלק היא מהירה יחסית, ולכן מי שבוחר להתקיף ריצוף מסוג זה יכול ליהנות מבית מרוצף בתוך מספר ימים מועט בלבד.

•גמישות עיצובית – ניתן ליצור רצפת בטון מוחלק במגוון רחב של עיצובים, כך שניתן להתאים אותה לכל סגנון עיצובי רצוי, החל מעיצוב כפרי ועד סגנון הייטקי לגמרי.

•עלויות נמוכות יחסית – הבטון הוא חומר גלם שמחירו הוא יחסית זול, ולכן, למרות העובדה שיש כאן עבודה על יצירת עיצוב לפי הזמנה ועל עבודות החלקה וגימור נוספות, הרי שגם מחירו של המוצר הסופי הוא זול ביחס לסוגי ריצוף אחרים.

כל היתרונות האלה הופכים את רצפת הבטון המוחלק למאוד מבוקשת הן במגזר העסקי (מפעלים, אולמות אירועים ועוד) והן במגזר הפרטי (בתים פרטיים, וילות ועוד).

 
עבודות בטון מוחלק
 

בחירה נכונה של חברה מבצעת

 

על מנת ליהנות מריצוף בטון מוחלק מעוצב שהוא באמת עמיד לאורך זמן, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית שיש לה ניסיון רב שנים בתחום.
חברת נומה יצחק עבודות עפר מתמחה לא רק בביצוע עבודות עפר מסוגים שונים, אלא גם בייצור ובהתקנה של ריצוף בטון מוחלק, ותשמח להעמיד את הניסיון הזה לשירותכם.
אז אם גם אתם רוצים ליהנות מרצפה יפהפייה שלא רואים בשום מקום אחר ואשר תחזיק מעמד במשך שנים ארוכות – פנו עוד היום לנומה יצחק עבודות עפר ותקבלו ריצוף בטון מוחלק מושלם – באחריות.

 

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר משתלמת במיוחד חייגו עכשיו 052-4268450 
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il