עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צביעת בטון מוחלק

 

לשם מה יש לצבוע בטון מוחלק?

בטון מוחלק הולך וכובש בסערה את עולם הריצוף והעיצוב, תוך דחיקת מתחרים פוטנציאליים כגון המרצפות והפרקט מקדמת הבמה. אחד מהחסמים העיקריים שעומדים בפני רבים מבחירה בבטון מוחלק לרצפת ביתם, או לרצפת החצר, הינו המחשבה כי צבע הבטון לא ישתלב טוב עם עיצוב הבית הכללי. במידה וצבעו של הבטון המוחלק היה בלתי ניתן לשינוי, היה טעם בחשש, אך כיום צביעת בטון מוחלק מאפשרת את התאמתו כמעט לכל סגנון עיצובי. בטון מוחלק צבוע, מאפשר לנו ליהנות מריצוף מודרני עמיד ונוח, בלי לוותר או להיאלץ לשנות את עיצוב הבית הקודם.

 

מהי פעולת צביעת בטון מוחלק וכיצד היא מתבצעת?

 

פעולת צביעת בטון מוחלק הינה יחסית מורכבת. בטון מוחלק דורש תהליך ארוך להכנתו לקראת יישום, ולהחלקתו בצורה מוחלטת לאחר היישום. לכן, צביעת בטון מוחלק צריכה להיעשות כך שלא תפגע ביתרונותיו הטבעיים של משטח מסוג זה.

תהליך הצביעה מורכב ממספר שלבים עיקריים:

  • שלב הניקיון: בכדי למנוע את הרס הצבע, ולוודא שהסיכויים לסדקים שילכו ויתרחבו הינו מינימאלי (טיפול בסדקים בבטון מוחלק עשוי להיות קשה במיוחד מאחר והוא נוצק כמקשה אחת), יש לנקות ולטפל בכל כתם שמן או שאריות חומר איטום לקראת הצביעה. ניקיון זה הכרחי שיתבצע גם בפינות הנידחות ביותר, בסדקים ובשקעים הקטנים ביותר בכדי להשיג תוצאה מושלמת וצביעה אחידה ככל הניתן.

  • צריבת הבטון: על מנת שהצבע המיושם ייתפס בצורה טובה ואחידה על כל משטח הבטון, יש צורך ליצור חספוס של פני השטח שלו. חספוס זה מוכן באמצעות צריבת הבטון באמצעים ייעודיים וחומרים כגון Drylok Etch.

  • יישום הצבע: צביעת הבטון המוחלק ואופייה תלוי ברצון הלקוח. ניתן לצבוע את הבטון כך שמרקמו המקורי ישמר ויבלוט, וניתן לצבוע על גבי חומר יסוד במספר שכבות, אשר יסתירו בצורה מוחלטת את קווי המתאר המקוריים. 

 

נומה יצחק בע"מ הינה חברה מומחית בצביעה ובהקמת משטחי בטון מוחלק

 
 
צביעת בטון מוחלק, הינה החלק האחרון והסופי של תהליך ארוך ומסובך של בניית משטח בטון מוחלק. נומה יצחק בע"מ הינה מומחית ארצית בבנייה, תיקון, וצביעה של משטחי בטון מוחלק. אחת מנקודות התורפה של משטח מסוג זה, הינה היותה מקשה אחת אשר סדקים וחורים בה עשויים להתפשט במהירות, והקושי לתקנן יהיה רב מהרגיל. לכן, חשוב מאוד לבחור מראש בחברה המקצועית ביותר, הפועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר לייצור המשטח עבורך, או שתאלץ להשקיע זמן וכסף רב בתיקונים ובחידושים של המשטח. עובדי חברת נומה יצחק הינם המיומנים ביותר בתחומם, ומכירים את כל החידושים הטכנולוגים והעיצוביים בעבודה עם בטון מוחלק. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il