עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קידוח קרקע לכל מטרה

 
 

קידוחים באדמה לכל צורך

 

מאגרי מים מתוקים

 

מי התהום מהווים כ-20% מכל המים המתוקים בעולם, והינם המתאימים ביותר לשתייה. לכן, חשוב מאוד לאתר את המקומות בהם הם נמצאים, ואת זאת ניתן לבצע באמצעות קידוח בארות. מים אלה עוברים בדיקות מקיפות על מנות לוודא שהם אינם מכילים רעלנים ומזהמים ושניתן להשתמש בהם לשתייה.

עבודה בלתי פוסקת בטכנולוגיה גבוהה

איתור מקורות מי תהום היא עבודה שיש להמשיך ולבצע כל הזמן, על מנת להבטיח שתהיה אספקה שוטפת של מים ראויים לשתייה. לכן, יש להמשיך בחיפושים ולבצע עבודות קידוח בארות במקומות רלוונטיים, כשאת עבודת הקידוח עצמה יש להשאיר לחברה מקצוענית בתחום.
תהליך קידוח של קרקע באופן אופקי מסייע בתהליך של קידוח וביעילות העבודה. הרבה מן הקידוחים הינם למציאת מים או גז טבעי והשימוש בטכנולוגיה גבוהה ובשיטות חדישות מנוצל גם לטובת גופים או אנשים פרטיים שרוצים עבודות קידוח למטרות אחרות.
כל חברת קידוח קרקע כיום וכל חברת עבודות פיתוח קבלניות, עובדת לא רק עם רישיונות כחוק אלא כחלק מאג'נדה ירוקה ושימוש בחומרים מורשים, תוך הקפדה על כלי עבודה תקניים ושמירה מוגברת על הסביבה ועל האדמה היקרה.

עבודה למקצוענים בלבד

קידוח מדויק בקרקע צריך להתבצע בצורה מקצועית ביותר. לפני תחילת העבודה יש לבצע בדיקות מקיפות על מנת לוודא שאם אנחנו רוצים לחפור ולקדוח, אין שום תשתית ראויה קבורה מתחת לאדמה או אפילו מאגר של מי התהום, שאותו דווקא יתכן ונרצה למצוא במקום החפירה.
לאחר ביצוע הבדיקות יש לבצע עבודות קידוח מדויקות, כדי להבטיח שהן אכן מתבצעות במקום הנכון. המומחים של נומה יצחק מצוידים בכל הציוד הדרוש לביצוע עבודות אלה בצורה מקצועית ויעילה שאינה מזהמת את המים.


נומה יצחק הינה חברה רשומה, בעלת כל הרישיונות וההיתרים הדרושים לביצוע עבודות קידוח.
ברשות החברה כל הציוד הדרוש לביצוע העבודות והיא מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו077 - 3268451
או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
חברת נומה יצחק מתמחה בתחום של
קידוח קרקע לכל מטרה,
גם על מנת לאתר מצבורי מי תהום המתאימים לשאיבה ולשתייה. 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו
077-3268451  ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
קידוח קרקע ועבודות תשתית והקמה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il