עבודות עפר
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רצפת בטון מוחלק - כל מה שצריך לדעת

 

רצפת בטון מוחלק היא היום אחד מסוגי הריצופים המבוקשים ביותר בארץ, וזאת בזכות יתרונותיה הרבים. היא מבוקשת לא רק עבור חניונים, משטחים תת קרקעיים אחרים או מפעלים, אלא גם עבור שטחי מסחר גדולים ואפילו עבור וילות ובתים פרטיים.
אז מה יש בה, ברצפה הזאת, שהופך אותה לכל כך מבוקשת? במה היא שונה מרצפת בטון רגיל והאם יש הבדל בין רצפת בטון מוחלק שמותקנת במשרד ובין זו שמותקנת בבית פרטי? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

 

במה שונה רצפת בטון מוחלק מרצפה של בטון רגיל?

 
 

רצפת בטון רגיל היא רצפה אפורה, תרתי משמע. בטון רגיל צבעו, כידוע, אפור, ובהחלט שאפשר להשתמש בו לריצוף משטחים, רק ש... התוצאה תהיה די משעממת. רצפה מסוג זה יכולה להתאים למקומות כמו חניונים או מפעלים, שבהם הרצפה לא חייבת להיות יפה, אבל היא לא תתאים לאולמות אירועים או לבתים פרטיים, שבהם יופי ואסתטיקה הם דרישה חשובה.

לעומת זאת, רצפת בטון מוחלק היא רצפה שאמנם עשויה מבטון, אבל שתהליך הייצור שלה כולל הוספת פיגמנטים של צבע והחלקה מלאה של הבטון, כך שמתקבלת רצפה שנראית מקסים ויכולה אפילו להוסיף יוקרה לאווירה. במהלך הייצור של רצפת בטון מוחלק אפשר להוסיף כל צבע שרק רוצים וליצור מגוון רחב של דוגמאות, כך שהיא יכולה להתאים לכל סגנון עיצובי ולכל העדפה אישית. 

 

למה רצפת בטון מוחלק ולא אריחי קרמיקה?

 

כי רצפת בטון מוחלק היא חלקה לגמרי, ללא הפרדה בין האריחים ושטחי "רובה" שבהם מצטבר הרבה מאוד לכלוך, כך שהמשטח שנוצר הוא הרבה יותר אסתטי.
כי היא הרבה יותר זולה – הבטון הוא חומר גלם זול יחסית, ולכן, למרות שיש כאן תוספת של עבודה, העלויות של רצפת בטון מוחלק הן הרבה יותר נמוכות משל ריצוף מכל סגנון אחר.
כי היא פשוט יפה – אמנם צריך לראות כדי להבין, אבל קחו בחשבון, שאם תראו – גם אתם, כמו רבים אחרים, פשוט תתאהבו.

 

במה שונים עיצוביה של רצפת בטון מוחלק במשרדים מאלה של רצפת בטון מוחלק בבתים פרטיים?

 

כשמרצפים משרד, חשוב מאוד שהריצוף ישתלב עם סביבת העבודה וישדר רשמיות מסוימת, אבל כמובן שלא ריחוק. לעומת זאת, כשמרצפים בית פרטי, חשוב שהריצוף יתרום לאווירת הביתיות והחמימות של הבית.
לכן, כשמרצפים משרד כדאי לבחור ברצפת בטון מוחלק בגוונים בהירים או אפילו רק בצבע לבן, אבל כשמרצפים בית פרטי כדאי לבחור ברצפת בטון מוחלק בצבעים חמים יותר, שישתלבו עם העיצוב הקיים.

 
לסיכום – רצפת בטון מוחלק מתאימה לשימוש גם במשרדים, גם במפעלים, גם באולמות אירועים וגם בבתים פרטיים. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הדוגמה המתאימה ולהיעזר בשירותיה של חברה שגם תספק לכם מוצר איכותי וגם תדאג להתקנה איכותית ובטיחותית.
 

נומה יצחק לשירותכם
חברת נומה יצחק מתמחה בייצור ובהתקנה של רצפת בטון מוחלק בהתחייבות לאיכות ולאמינות, ותשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לפרטים חייגו עכשיו 052-4268450 או צרו עמנו קשר דרך האתר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 285, צור משה,   טלפקס: 077-3268451,   נייד: 052-4268450,   דוא"ל: numai@zahav.net.il